Wycieczka do Bałtowa

W dniu 19.10.2016 r.  grupa naszych wychowanków uczestniczyła w wycieczce do Bałtowa, gdzie w Strefie Magicznej Zabawy-Sabatówce spędzili wspaniałe chwile na wspólnej zabawie. Podczas pobytu w Sabatówce dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych gdzie pod czujnym okiem Czarownicy Hogaty  "wyczarowały" przepiękne prace oraz  miały okazje obejrzeć pokaz tresowanych psów i iluzji w wykonaniu artystów z Ukrainy. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem umiejętności jakimi wykazali się magicy oraz ich psy.

Opublikowano: 19 października 2016 21:31