Udział w konkursie fotograficznym. Wyróżnienie dla naszej Natalki.

Grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w Powiatowym Konkursie Fotograficznym " Przyjaźń niejedno ma imię..." organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju. Uczestnicy mieli zaprezentować swoich przyjaciół i ich pasje, sposoby spędzania czasu, pokazać, że najlepszym przyjacielem człowieka może być także pies. Spośród 88 prac, które napłynęły na konkurs zostało wyróżnione zdjęcie naszej uczennicy Natalii Misztal zatytułowane " Ruda". Natalka otrzymała dyplom oraz cenną nagrodę. Serdecznie gratulujemy!!! Za przygotowanie uczniów do konkursu odpowiadała pani Małgorzata Skowera.

Opublikowano: 11 listopada 2016 10:56