Zajęcia sportowe. Stok narciarski w Batorzu

Stok narciarski w Batorzu

Uczniowie z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Olbięcinie cyklicznie korzystają ze stoku narciarskiego w Batorzu ucząc się trudnej sztuki narciarstwa zjazdowego. Również  w tym roku 1 lutego 2017 r. młodzież  aktywnie spędziła dzień na stoku narciarskim.

Trzynastoosobowa  grupa dziewcząt i chłopców pod opieką nauczycieli  Joanny Nowosad  i Adama Gąski uczyła się i doskonaliła umiejętności jazdy na nartach. Sześć osób doskonaliło swoje umiejętności na  „dużej górze”  natomiast pozostali robili swój pierwszy krok na „oślej łączce”. Nauka połączona z zabawą była nie tylko wielką frajdą ale dała również ogromne rezultaty. Pod koniec zajęć na dużą górę wjechało jeszcze trzy osoby. Wszyscy opanowali podstawy z narciarstwa zjazdowego.

Opublikowano: 01 lutego 2017 09:13

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 336

Wszelkie prawa zastrzeżone © Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jerzego Rudlickiego w Olbięcinie

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony