Zajęcia sportowe. Stok narciarski w Batorzu

Stok narciarski w Batorzu

Uczniowie z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Olbięcinie cyklicznie korzystają ze stoku narciarskiego w Batorzu ucząc się trudnej sztuki narciarstwa zjazdowego. Również  w tym roku 1 lutego 2017 r. młodzież  aktywnie spędziła dzień na stoku narciarskim.

Trzynastoosobowa  grupa dziewcząt i chłopców pod opieką nauczycieli  Joanny Nowosad  i Adama Gąski uczyła się i doskonaliła umiejętności jazdy na nartach. Sześć osób doskonaliło swoje umiejętności na  „dużej górze”  natomiast pozostali robili swój pierwszy krok na „oślej łączce”. Nauka połączona z zabawą była nie tylko wielką frajdą ale dała również ogromne rezultaty. Pod koniec zajęć na dużą górę wjechało jeszcze trzy osoby. Wszyscy opanowali podstawy z narciarstwa zjazdowego.

Opublikowano: 01 lutego 2017 09:13