Erasmus w Kazimierzu Dolnym

W dniach 5 – 11 października 2018 roku grupa naszych wychowanków uczestniczyła w programie Erasmus. Spotkanie miało miejsce w Kazimierzu Dolnym, mieście sztuki i artystów, miejscu o przepięknej architekturze i klimacie.

Warsztaty autorskie, w których uczestniczyliśmy razem z młodzieżą z Litwy podnosiły aktywność społeczną naszej młodzieży, a wiedza, umiejętności i kompetencje związane z grą aktorską pozwalają na dalsze rozwijanie zainteresowań i pasji.

Opublikowano: 11 października 2018 11:52