Integracyjny Bal Karnawałowy

W dniu 7 lutego 2019r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Olbięcinie odbył się Integracyjny Bal Karnawałowy. Zabawa Karnawałowa w takiej formie w naszej placówce miała miejsce po raz pierwszy i bardzo wszystkim przypadła do gustu.

Organizatorem Imprezy byli wychowawcy Internatu wraz ze swoimi podopiecznymi pod kierunkiem Pani Anny Niekry. Głównym patronem przedsięwzięcia było zaś Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Naszymi honorowymi gośćmi byli: Pan Starosta Kraśnicki Krzysztof Staruch, który przybył na bal ze słodkim poczęstunkiem dla uczestników, oraz wicedyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Załuczu Pani Marta Flis wraz z grupą podopiecznych, a także pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Gościeradowie ze swoimi wychowawcami.

Zabawę o godzinie 16.00 rozpoczął zespół instrumentalno-wokalny w składzie : Pan Andrzej Wierzchowiak i Pani Maria Gołąb. Prowadzący zaproponowali na początek zabawy integrujące i pozwalające pokonać onieśmielenie naszym Gościom, jak i wychowankom, co zaowocowało miłą atmosferą pozwalającą nawiązywać znajomości i przyjaźnie. Tańce uświetnił ponadto występ wokalny naszego Trio w składzie : Anżelika Pąk, Wioletta Pąk i Ilona Kuśmierz.

Piękna, migocząca światłami, zimowa dekoracja sali , wykonana przez młodzież pod kierunkiem Pani Marzeny Dziwisz i wychowawców z Internatu, dodała eleganckiego uroku temu spotkaniu, a obfitość smakołyków  na stołach wprawiła nie tylko łasuchów w dobry, karnawałowy nastrój.

Mamy nadzieję, że nasi goście wynieśli wiele niezapomnianych wrażeń z tego Balu i równie chętnie będą odwiedzać nas w przyszłości by podtrzymywać nawiązane więzi.

Opublikowano: 07 lutego 2019 22:00