Wizyta w Pałacu Prezydenckim

W dniu 3.04.2019r. reprezentacja Polski Olimpiad Specjalnych uczestnicząca w Światowych Letnich Igrzyskach w Abu Dhabi  została zaproszona na spotkanie z Panią Prezydentową Agatą Kornhauser -Duda do pałacu prezydenckiego.

W spotkaniu uczestniczyła uczennica SOSW w Olbięcinie Magdalena Czajka, reprezentująca Polskę w lekkiej atletyce w biegach na 200m, 400m oraz sztafecie 4x100 m  zdobywając brązowy medal. W wizycie towarzyszyła jej Pani Joanna Nowosad, która przygotowała Magdę do zawodów oraz Pan Tomasz Mularczyk członek zarządu Rady Powiatu.

W części oficjalnej Pani Prezydentowa oraz prezes O.S Anna Lewandowska gratulowały zawodnikom zdobytych osiągnięć na igrzyskach. Potem była chwila na zrobienie wspólnych zdjęć, podzielenie się wrażeniami  z igrzysk oraz poczęstunek.

Opublikowano: 03 kwietnia 2019 20:03

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 492

Wszelkie prawa zastrzeżone © Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jerzego Rudlickiego w Olbięcinie

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony