Apel z okazji Dnia Nauczyciela

W dniu dziewiątego października odbył się w świetlicy ośrodka uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela. Akademia zaczęła się od przemówienia pana Dyrektora, który przedstawił historię święta, mówił o trudach z jakimi mierzą się pedagodzy, ale wspomniał też o dobru jakie niesie ze sobą praca nauczyciela.

Pan Dyrektor dziękował wszystkim nauczycielom za pracę i trud jaki w nią wkładają, wyróżnił pedagogów wręczając im nagrody.

Piękną część artystyczną przedstawiła grupa naszych zdolnych uczniów, którzy  zaprezentowali część inscenizacyjną oraz słowno – muzyczną pod kierunkiem pań: Ewy Sidorowicz i Moniki Żuber oraz Andrzeja Wierzchowiaka. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Opublikowano: 09 października 2019 14:46