Rok szkolny 2020/2021 drodzy Rodzice/Opiekunowie

Drodzy Rodzice/ Opiekunowie

Dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Olbięcinie informuje, iż rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się dnia 1 września 2020 r. o godz. 9.00.

Inauguracja będzie miała charakter spotkań organizacyjnych wychowawców z uczniami w poszczególnych klasach.

Zawiadamiamy, iż w dniu 1 września nie kursują busy szkolne. Zapraszamy na rozpoczęcie uczeń + rodzic/opiekun z dojazdem własnym.

Jednocześnie prosimy o zachowanie środków ostrożności, zgodnie z wytycznymi GIS i MEN(obowiązkowe maseczki oraz dezynfekcja rąk przed wejściem na teren placówki).

Od 2 września busy kursują w standardowych godzinach.

1 września 2020 r. stołówka będzie wydawać posiłki jedynie wychowankom mieszkającym w internacie, pełne wyżywienie pozostałych uczniów od 2 września 2020 r.

Zakwaterowanie w internacie będzie możliwe 1 września 2020 r. od godz. 12.00.

Prosimy o przywiezienie leków i zaświadczenia o przyjmowaniu leków na stałe.

Szczegółowe informacje zostaną przesłane na osobiste konta społecznościowe Państwa przez wychowawców klas.

Opublikowano: 27 sierpnia 2020 12:47